Parafia Katedralna oraz Dom Modlitwy i Formacji Diecezji Łowickiej zaprasza na RANDKĘ MAŁŻEŃSKĄ

10 LISTOPADA 2023
ks. Roman Sękalski

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
KOCHANI I KOCHAJĄCY SIĘ MAŁŻONKOWIE!
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Łowicz Katedra oraz Dom Modlitwy i Formacji Diecezji Łowickiej mają radość zaprosić Szanownych Państwa na „RANDKĘ MAŁŻEŃSKĄ”, która odbędzie się w niedzielę 26 listopada 2023 r. o godz. 15:00 w budynku WSD Łowicz przy ul. Seminaryjnej 6.
Będzie to okazja do podziękowania Panu Bogu za dar Miłości jaką Was obdarzył, a także podziękowania sobie wzajemnie za wspólne przeżyte chwile i miłość, która Was łączy i której nawet śmierć nie jest w stanie pokonać.
Czekamy na Was. Dajcie sobie czas, bo CZAS TO MIŁOŚĆ.
Program „Randki Małżeńskiej”:
*godz. 15.00 – Msza Święta z odnowieniem przysięgi małżeńskiej
*konferencja „Miłość Małżeńska obrazem Miłości Boga”
* koncert muzyki romantycznej
*miła niespodzianka
* słodki poczęstunek
Chętnych małżonków proszę o zgłaszanie się do 20 listopada w parafii katedralnej bądź pod linkiem:

Do zobaczenia. Błogosławię w Imię BOGA, KTÓRY JEST DOBRY CAŁY CZAS.