Zaproszenie na Dzień Młodzieży 11 listopada 2023r.

3 LISTOPADA 2023
ks. Roman Sękalski

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Łowickiej zaprasza młodzież na Diecezjalny Dzień Młodzieży, który wpisuje się w uroczystości patronki diecezji – Świętej Wiktorii! Dzień Młodzieży odbędzie się 11 listopada 2023 roku. W sposób szczególny zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, aby mogli poznać piękno wspólnoty Kościoła.

Najpierw zgromadzimy się o godz. 10:00 w kościele Świętego Ducha (ul. Długa 3), aby wysłuchać historii życia Św. Wiktorii, następnie przejdziemy ulicami Łowicza do katedry na Mszę świętą o godz. 11:00. A po Eucharystii przejdziemy do Zespołu Szkół Technicznych (ul. Podrzeczna 30), aby wspólnie tworzyć młody Kościół Łowicki pełen radości i wiary!

Tegorocznym hasłem Diecezjalnego Dnia Młodzieży są słowa „Żyj i zwyciężaj”. Te słowa zapraszają nas do tego, abyśmy dobrze wykorzystywali swoje życie, bo jest ono jedno i jest darem Pana Boga oraz, abyśmy nie poddawali się, kiedy zdarzają się nam upadki. W odkryciu tej prawdy pomogą nam młodzi, radośni, pełni wiary i entuzjazmu chłopaki z formacji MUODE KOTY. Naprawdę warto być z nami 11 listopada w Łowiczu!

Więcej szczegółów na plakacie. Zapraszamy!