Spotkanie przedstawicieli wspólnot diecezjalnych na zakończenie roku 2023

1 STYCZNIA 2024
ks. Roman Sękalski

W Domu Modlitwy i Formacji w Wyższym Seminarium Duchownym ostatniego dnia roku odbyło się spotkanie przedstawicieli wszystkich wspólnot formacyjnych naszej diecezji. Spotkanie rozpoczęliśmy wspólną Eucharystią, przewodniczył ks. Sylwester, kazanie wygłosił ks. Rafał Woronowski. Małżonkowie przeżyli odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w dzień Świętej Rodziny. Po Mszy Świętej na refektarzu ks. Sylwester zaprosił wszystkich na wspólny obiad i słodki poczęstunek. Wszyscy przedstawiciele wspólnot cieszyli się nawzajem swoją obecnością podsumowując cały rok 2023. Bogu niech będą dzięki za miniony rok, ludzi którzy odwiedzili ten Dom, wszystkie wspólne adoracje, wiele spowiedzi, dobrych rozmów i wspólnych radości. Niech Nowy Rok 2024 będzie czasem błogosławionym dla wszystkich.

Ks. Sylwester Bernat