Ruszyły zapisy na XXVIII ŁPPM

3 LIPCA 2023
Krzysztof Zwoliński

Od 6 do 14 sierpnia na szlaku będzie XXVIII Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Do 31 lipca trwają zapisy online.

W tym roku wspólnota Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej na Jasną Górę w trakcie rekolekcji w drodze będzie rozważać hasło „Po(d)stawy wiary”.

Pielgrzymka na szlak wyruszy 6 sierpnia. Wierni będą wędrować w 10 grupach: białej (Łęczyca i okolice); biało-żółtej (Kutno); błękitnej (dekanaty sochaczewskie), brązowej (Rawa Mazowiecka, Lubochnia, Nowe Miasto nad Pilicą), cytrynowej (Żychlin i okolice), czerwonej (dekanaty: Żyrardów, Mszczonów, Wiskitki), granatowej (służby mundurowe z całej diecezji), fioletowej (Skierniewice), pomarańczowej (grupa salezjańska); zielonej (Łowicz i okolice).

Tegoroczne konferencje przygotował ks. Marcin Modrzyński – znany jako rapujący ksiądz, który pracuje z młodymi ludźmi, daje świadectwo nawrócenia. Na co dzień pełni posługę w archidiecezji gnieźnieńskiej.

Zapisy internetowe na XXVIII ŁPPM rozpoczęły się 1 lipca i potrwają przez cały miesiąc. Później zainteresowani wędrówką będą mogli zapisać się na szlaku w mobilnym sekretariacie ŁPPM, który towarzyszy na trasie.

Link do zapisów: Formularz online

 

Tekst i zdjęcie dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl

Podobne