Rekolekcje Ewangelizacyjne „Młodzi na maxa”

22 STYCZNIA 2015
admin

Młodzi muszą się wyszaleć. Można to zrobić na wiele sposobów – my proponujemy odlot na maxa! Gdzie? W Kutnie – Woźniakowie. Z kim? Z JEZUSEM! Młodość, radość, przyjaźń, wspólnota i przede wszystkim osobiste spotkanie z Chrystusem – to wszystko na rekolekcjach ewangelizacyjnych „Młodzi na maxa”. Dlaczego warto? Bo Jezus naprawdę żyje i w nas działa! Skąd u nas ta pewność? Bo to przeżyliśmy rok temu. W tym roku też tam będziemy, razem z Wami!

Dlatego zapraszamy Ciebie na wybrany termin: od 22 do 25 stycznia oraz od 29 stycznia do 1 lutego (dla województwa mazowieckiego), jak również od 5 do 8 lutego oraz od 12 do 15 lutego (dla województwa łódzkiego).

„Młodzi na maxa” to propozycja duchowego odlotu dla każdego, kto ukończył 15 rok życia. Każdego, kto chce posmakować niezgłębionej pełni, eksplozji radości i entuzjazmu młodości.
Jest to również szansa, aby zaangażować się w dzieło przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji oraz w Krakowie. Zapraszamy również kapłanów i katechetów.

Zdjęcia oraz świadectwa uczestników zeszłorocznych rekolekcji, filmik i rejestracja na www.sdmlowicz.pl.

Oczekujemy na Was
Młodzi na maxa

Podobne