Ogłoszenia – 02.11.2008r. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

3 LISTOPADA 2008
3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Z tej racji po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu połączone modlitwami o powołania.
4. W pierwszy piątek miesiąca, po Mszach św. o godz. 7.30 i 18.00, wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z odmówieniem Litanii do Serca Pana Jezusa oraz Aktu Oddania. Spowiedź pierwszopiątkowa podczas wszystkich sprawowanych w tym dniu Eucharystii.
5. W najbliższą sobotę od godz. 9.30 zaczniemy nawiedzać z posługą sakramentalną naszych chorych. Ponieważ termin nawiedzin w tym miesiącu zmienił się ze względu na przypadającą w pierwszą sobotę Ur. Wszystkich Świętych prosimy poinformować chorych o tej zmianie. W sobotę o godz. 20.00 nabożeństwo fatimskie (prosimy o przyniesienie lampionów).
6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. oraz dla ich rodziców.
7. Za tydzień o godz. 15.00 na plebanii spotkanie duszpasterstwa głuchoniemych.
8. W przyszłą niedzielę, również o godz. 15.00 na plebanii, zajęcia kursu lektorskiego.
9. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na budowę kościołów w naszej diecezji.
10. Przyjmujemy na wypominki roczne 2008/2009. W dniu dzisiejszym kapłani przyjmują zapisy także na cmentarzu grzebalnym w godzinach od 9.00 do 14.00
11. Dziękujemy wszystkim uczestnikom nabożeństw różańcowych – w sposób szczególny naszej młodzieży oraz dzieciom, którzy czynnie włączali się w modlitwę różańcową prowadząc rozważania poszczególnych tajemnic. Dziękujemy księżom i katechetom świeckim za przygotowanie z dziećmi i młodzieżą modlitwy różańcowej.
12. Prosimy dzieci, które uczęszczały na nabożeństwa różańcowe, aby plansze wyklejone scenami z życia św. Pawła Apostoła składały w kościele bądź u swoich katechetów do piątku tego tygodnia włącznie. W przyszłą niedzielę będzie miało miejsce losowanie nagród dla najgorliwszych uczestników nabożeństw różańcowych.
13. Dziękujemy Stowarzyszeniu ?Fabryka Feniksa" za prace związane z przygotowaniem cmentarza parafialnego do Ur. Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego.
14. Dziękujemy Zarządcy cmentarza oraz służbom cmentarnym za prace w okresie przedświątecznym. Przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia w utrzymaniu porządku na cmentarzu. Zaistniałe braki nie są tylko wynikiem niedociągnięć w pracy służb cmentarnych, ale również efektem braku kultury części właścicieli grobów, którzy nie respektują wskazań regulaminu cmentarnego oraz próśb Administracji cmentarza. Dziękujemy tym, którzy okazują nam zrozumienie i pomagają w utrzymaniu porządku na naszym cmentarzu.
15. Są jeszcze do nabycia znicze nagrobne ?Caritas".
16. Prasa katolicka (kalendarze diecezjalne w cenie 2,50 PLN).