Rekolekcje wielkopostne dla Skautek Europy, Odnowy w duchu świętym z Sochaczewa i Boryszewa, Pierwsza Sobota Miesiąca, 24-godzinne rozważanie Męki Pańskiej, Nauki Neokatechumenalne.

3 MARCA 2024
ks. Roman Sękalski

W dniach 1-3 marca 2024 r. w Domu Modlitwy i Formacji w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu odbyły się rekolekcje wielkopostne dla poszczególnych grup: Skautki Europy odpowiedzialne z terenu diecezji łowickiej, Odnowa w Duchu Świętym z Sochaczewa i Boryszewa, Czuwanie 24-godzinne z rozważaniem Męki Pańskiej, Nabożeństwo Maryjne Pierwszo-Sobotnie, Katecheza dla wspólnot Neokatechumenalnych. Każda z tych grup przeżyła w Domu Modlitwy czas z Jezusem, wielkopostne zatrzymanie się i wyciszenie. W ogrodzie DMF, przeżyliśmy wspólnie plenerową Drogę Krzyżową. Skautki Europy z ks. Sylwestrem spotkały się z siostrami Bernardynkami. Wszystkie grupy włączyły się w 24-godzinne rozważanie Męki Pańskiej. Jedną z katechez wygłosił ks. rektor Piotr Kaczmarek. Bogu dziękujemy za kolejny weekend, gdzie pięć wspólnot, jednocześnie przeżyło dobry czas w budynku WSD.

Ks. Sylwester Bernat
Krzysztof Kuba