Zaproszenie na 34. Pieszą Pielgrzymkę z Głowna na Jasną Górę

Bracia i Siostry Pielgrzymi,

Duchowi Pielgrzymi,

Przyjaciele Pielgrzymki.

W imieniu ks. Dziekana Stanisława Banacha pragnę zaprosić do udziału w 34. Pieszej Pielgrzymce z Głowna na Jasną Górę w czasach pandemii. Pielgrzymka pomimo trudów wyjdzie pod hasłem: Totus Tuus. W zmienionej /sztafetowej/ formie wyruszymy tradycyjnie z kościoła św. Jakuba w Głownie 20 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.oo.

Przypominam, że zapisy rozpoczynają się już w poniedziałek 03 sierpnia i potrwają do 7 sierpnia w biurze pielgrzymki – na salce katechetycznej przy parafii św. Jakuba w Głownie w godzinach od 17.oo do 20.oo. W tym roku ze względu na restrykcje sanitarne nie uczynimy tego po wyznaczonym terminie, ani na trasie pielgrzymki.

Nie odkładajmy decyzji o wyjściu na szlak, gdyż ze względu na duże zainteresowanie – o zapisie i udziale w przemarszu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisujemy się osobiście, lub na podstawie pisemnego upoważnienia, którego wzór i wiele innych cennych informacji znajdziemy na fanpage pielgrzymki pod adresem: www.facebook.com/glowno.pielgrzymka

Serdecznie zachęcam do wyjścia na szlak, do uczestnictwa duchowego i przyjazdu na Jasną Górę, by powitać pątników – zapisy na autokary dostępne u kierownika i w biurze pielgrzymki.

W imieniu ks. Dziekana
Brat kierownik/przewodnik