Rób to, co kochasz!

14 SIERPNIA 2022
Krzysztof Zwoliński

Pijemy coraz więcej i częściej w przekonaniu, że robimy to pod kontrolą. A tymczasem nałóg oszukał już wielu profesorów, doktorów, ludzi prostych, osoby w każdym wieku.

O tym, jak żyć pełnią życia bez wspomagania się używkami, usłyszeli mieszkańcy Kutna. Przez dwa dni – 11 i 12 sierpnia – najpierw w parafii św. Jana Chrzciciela, a potem na pl. Wolności odbywało się spotkanie z raperem Arkadio. Gościa do miasta w ramach miesiąca trzeźwości zaprosiła Paulina Adamczyk, prezes Fundacji „Maria Magdalena”. Pierwszego dnia w świątyni została odprawiona Msza św., po której raper z zespołem poprowadził uwielbienie. Artysta dał też świadectwo przemiany własnego życia. Dzień później odbył się niezwykły, pełen dobrej energii i dobrego słowa koncert.

Wydarzenie było okazją do wsparcia osób potrzebujących, szczególnie zmagających się z depresją i walczących o trzeźwość. Arkadio, czyli Arkadiusz Zbozień, raper, freestylowiec, mówca, autor  książek, twórca ogólnopolskiej akcji „Rób to, co kochasz”. Jest mężem, ojcem i pasjonatem życia, który swoją historią chętnie dzieli się z innymi, aby zainspirować ich do życia pasją i zgodnie z talentami.

Tekst dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Zdjęcie: Archiwum fundacji Maria Magdalena

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl