Randka Małżeńska

4 LUTEGO 2019
Janusz Szwarocki

46 par uczestniczyło w Randce Małżeńskiej zorganizowanej przez parafię Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu.

Spotkanie rozpoczęto Mszą Św. pod przewodnictwem ks. Jacka Zielińskiego na której małżonkowie odnowili przysięgę małżeńską

Następnie pary podchodziły do ołtarza, gdzie kapłani przewiązywali ich dłonie stułą i błogosławili.

Po Eucharystii wszyscy zebrani udali się do restauracji „Zacisze” na wspólną zabawę taneczną.

Bal rozpoczęto tradycyjnym polonezem, który w pierwszej parze poprowadził organizator ks. Jacek.

O oprawę muzyczną troszczył się DJ Markus, oraz młodzi parafianie, którzy przygotowali muzyczną niespodziankę- koncert piosenek o miłości.

Nie zabrakło również utworów biesiadnych: Łowickich Chłopoków, Sokoły, W moim ogródeczku itp., które w wykonaniu ks. Michała Szkupińskiego, Jakuba Wojciechowskiego, oraz Marka Ufę dosłownie porwały gości z miejsc.

Na zakończenie każde małżeństwo otrzymało pamiątkowy obraz Św. Rodziny z imienną dedykacją, przygotowane teksty modlitwy małżonków, oraz słodkości.

Tekst i zdjęcia Janusz Szwarocki