Podpisano akt erekcyjny

11 STYCZNIA 2024
Krzysztof Zwoliński

Fundacja na Rzecz Wspierania Rodziny „Źródła” rozpoczyna budowę Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Źródła” im. św. Stanisława Kostki przy ul. Armii Krajowej 4.

W ramach planowanej inwestycji fundacja planuje wybudować szkołę w systemie modułowym na działce dzierżawionej od Miasta.

Akt erekcyjny w obecności przedstawicieli władz miejskich, i możliwość jego używania fundatorów, pracowników, uczniów i rodziców, podpisali: Szymon Adamala, prezes zarządu fundacji, Teresa Bibik i Marek Caban, członkowie zarządu, Anna Jasińska, dyrektor szkoły, Waldemar Andrzejewski, inicjator uroczystości i przyjaciel fundacji, oraz ks. Rafał Babicki, proboszcz parafii Niepokalanego Serca NMP, przy której powstanie placówka.

Tekst dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Zdjęcie: Marek Pastusiak

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl