Ojcowie na Rawce

23 MARCA 2022
Krzysztof Zwoliński

W skierniewickiej parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP po raz drugi zorganizowano Dzień Ojca.

Specjalne rekolekcje tylko dla mężczyzn poprowadzili ks. Robert Awerjanow, proboszcz parafii św. Floriana z Bedlna, referent ds. duszpasterstwa rodzin, i Krzysztof Stasiak, mąż, ojciec, katecheta z Kutna, od lat formujący się w Équipes Notre-Dame. Zwieńczeniem spotkania była Msza św., której przewodniczył ks. Adam Kwaśniak, proboszcz parafii na Rawce.

Męskie spotkanie rozpoczęło się w Godzinie Miłosierdzia Koronką do Bożego Miłosierdzia, po której nastąpiła krótka konferencja, będąca przygotowaniem do adoracji Najświętszego Sakramentu. Wygłosił ją Marek Kozłowski, teolog i katecheta. Adorację i śpiew poprowadził zespół Good Band, złożony z samych mężczyzn. Po błogosławieństwie panowie wysłuchali konferencji „Stawać się ojcem – proces, który się nie kończy”. Był to dwugłos ks. Awerjanowa i K. Stasiaka.

Tekst i zdjęcie dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl