„Bóg się rodzi…”

1 LUTEGO 2023
Krzysztof Zwoliński

W dniu 29 stycznia 2023r. w parafii pw. Bożego Ciała w Orłowie po Mszy Św. o godz. 12.00 odbył się koncert kolęd. W koncercie wzięły udział dzieci ze Szkół Podstawowych w Gminie Bedlno z Żychlina a także z Pacyny, Dziecięco–Młodzieżowy Zespół Ludowy z Bedlna, Grupa Wokalna Ester-Voice. Śpiewali także: Pan Mieczysław parafianin z Kapelą po Kopie, Pan Krzysztof Czarnecki i Zespół Parafialny Żeroniczanki. W czasie Mszy Św. śpiewali kolędy Panowie z Chóru Męskiego założonego przez Pana Organistę Edwina w Parafii w Orłowie.

Wielkie podziękowania należą się Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Bedlnie, Pani Annie Kowalskiej, za pomoc w zorganizowaniu tego koncertu a także wszystkim śpiewającym kolędy. Po zakończeniu wszyscy zostali zaproszeni przez Ks. Proboszcza na plebanię, gdzie mogli się rozgrzać, zjeść przygotowane ciasto i wypić herbatę lub kawę. Za przygotowanie nagłośnienia dziękuję Panu Krzysztofowi, a za ciasto i pomoc w kuchni, dziękuję Pani Wioletcie i Pani Agnieszce. Wszystkim Serdeczne Bóg Zapłać.

Tekst i zdjęcia: ks. Grzegorz Kucharewicz