VIII Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet. Program wydarzenia

9 CZERWCA 2021
Krzysztof Zwoliński

W najbliższą sobotę kobiety diecezji łowickiej ponownie spotkają się na modlitwie przed wizerunkiem Matki Bożej. Tym razem prosząc o ustanie pandemii, uzdrowienia duchowe i fizyczne przed obliczem Pani Suserskiej – Uzdrowienie Chorych. Przedstawiamy program wydarzenia.

W sobotę 12 czerwca część pań osobiście, część duchowo złączy się na modlitwie w kolejnym sanktuarium w diecezji. Tym razem na miejsce spotkania wybrałyśmy kościół Wniebowzięcia NMP w Suserzu, gdzie od wieków czczony jest obraz Pani Suserskiej – Uzdrowienia Chorych.

W programie naszego spotkania w centrum będzie Eucharystia. Niezmiennie będą z nami także święte i błogosławione kobiety w relikwiarzach, które przybędą do nas z kościołów naszej diecezji. Nie zabraknie świadectwa, uwielbienia pieśnią i czasu na rozmowy.

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl

Tekst i zdjęcie dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.