Spojrzenie oczami Boga

18 STYCZNIA 2024
Krzysztof Zwoliński

W Domu Formacji i Modlitwy w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu odbył się dzień wspólnoty Ruchu Światło–Życie. W poświątecznym spotkaniu wzięli udział członkowie oazy Dzieci Bożych, oazy młodzieżowej i wspólnoty rodzin Domowego Kościoła.

Spotkanie rozpoczęło się Koronką do Bożego Miłosierdzia, zakończoną błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

Po błogosławieństwie rozpoczęła się uroczysta Msza św., której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Sobierajski, wikariusz biskupi.

Po Eucharystii członkowie Ruchu przenieśli się do auli. Tam, po odśpiewaniu kolędy, odbyło się spotkanie z przedstawicielami Centralnej Diakonii Misyjnej, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami posługi w Kenii, Tanzanii, Kazachstanie oraz na Filipinach.

Na zakończenie wszyscy podzielili się opłatkiem, po którym rozpoczęła się agapa.

Tekst i zdjęcie dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl