Pierwszy Czwartek Miesiąca – Dzień Skupienia dla kapłanów ze św. Karolem de Foucald

1 LUTEGO 2024
ks. Roman Sękalski

W Wyższym Seminarium Duchownym w Domu Modlitwy i Formacji w kolejny Pierwszy Czwartek Miesiąca odbył dzień skupienia dla kapłanów. Razem z księżmi z naszej diecezji gościliśmy także brata Mariusza z Jasnej Góry, ojca Benedykta z zakonu Cystersów z Wąchocka, ks. Błażeja Węgrzyna – wychowawcę młodych kleryków z Podkowy, ojca Jakuba Szcześniaka z Warszawy, który poprowadził konferencje. Był to czas modlitwy, wymiany zdań o tym czym jest wspólnota i dlaczego warto trzymać się razem. W swoim słowie ojciec Jakub zwrócił uwagę na wartość życia wspólnotowego, pokazując postać św. Karola de Foucald. Dziękujemy Panu Bogu, za owocny czas kolejnego kapłańskiego spotkania. Księżą dziękuję za przybycie, wspólną Adorację oraz za braterską atmosferę. Następne spotkanie odbędzie się 7 marca 2024 r o godzinie 10:00. Serdecznie Zapraszam!!

Ks. Sylwester Bernat