Święto patronalne w przedszkolu diecezjalnym w Sochaczewie

3 PAźDZIERNIKA 2018
ks. Łukasz Antczak

2 październik to wielkie święto patronów przedszkola Świętych Aniołów Stróżów w Sochaczewie. Tego dnia o godzinie 17.00 w kościele Św. Wawrzyńca spotkali się wszyscy na Mszy św., żeby podziękować im za opiekę każdego dnia.

Eucharystii przewodniczył J.E. biskup Andrzej Franciszek Dziuba, a współkoncelebransami byli ks. proboszcz Piotr Żądło i ks. Łukasz Antczak. Razem z dziećmi, ich rodzinami i pracownikami przedszkola oraz zaproszonymi gośćmi śpiewaliśmy i radowaliśmy się tym świętem.

Ogromną niespodziankę sprawił dzieciom Biskup Łowicki obdarowując przedszkole wielkim zielonym traktorem i dwoma rowerkami biegowymi. Dzieci były z uradowanym takim prezentem i bardzo dziękowały Darczyńcy. Ten dzień jest zawsze wyjątkowym dniem w życiu przedszkola sochaczewskiego, tak samo jak wyjątkowy jest Anioł Stróż dla każdego z nas.

Tekst i zdjęcia: Ewa Anyszewska