Wrześniowo-październikowe spotkanie moderatorów!!!

2 PAźDZIERNIKA 2008

Rozpoczęliśmy o godz. 19.30. Na początku powitaliśmy nowych moderatorów i przedstawiliśmy sprawozdania ze wspólnot parafialnych. Następnie ks. Grzegorz Gołąb wprowadził w temat spotkania i udaliśmy się na spotkania w grupach, w których było dzielenie Słowem Bożym. Po powrocie z grup dzielenia wspólnie odmówiliśmy Nieszpory, po których nastąpiły ogłoszenia.

Oto kilka istotnych dat w najbliższej przyszłości:
? 11.10 ? szkoła animatora w parafii św. Stanisława w Skierniewicach od 9.30 i spotkanie diakonii ? od 12.30 ? obiad.
? 24-26.10 ? OM dla nowych członków Oazy przygotowujących się do I stopnia ONŻ ? Rawa Maz. ? Miasteczko Krwi Chrystusa ? koszt 60 zł. ? więcej informacji wkrótce!
? 4.11 ? następne spotkanie moderatorów
? 7-9.11 ? OM dla osób po II i III stopniu ONŻ w Jesionce, comiesięczna formacja diakonii

Pozdrawiam serdecznie! Z Panem Bogiem!