W Rzeczycy wspólnota „Głos Pana” z Marcinem Zielińskim poprowadzi modlitwę o uzdrowienie

28 LUTEGO 2018
Janusz Szwarocki

W środę 28 lutego wspólnota charyzmatyczna „Głos Pana” wraz z ks. Janem Rawą i Marcinem Zielińskim zapraszają do Rzeczycy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.

Od niedzieli w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Rzeczycy rekolekcje wielkopostne o poście, modlitwie i jałmużnie głosi ks. Rawa, proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego na skierniewickim Zadębiu. Podczas spotkań świadectwami dzielą się także członkowie wspólnoty charyzmatycznej „Głos Pana” ze Skierniewic.

Na zakończenie rekolekcji o godz. 18 odbędzie się Wieczór Chwały. Rozpocznie go Msza św., po której będą konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i modlitwą wstawienniczą.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.
Więcej o wydarzeniu na stronie internetowej Msza Św i posługa w Rzeczycy