25. Świąteczne życzenia

22 GRUDNIA 2006

O godzinie 17.00 spotkaliśmy się razem z księżmi biskupami, przełożonymi i wykładowcami i świeckimi pracownikami naszego seminarium na auli. Diakon przeczytał fragment z Ewangelii św. Łukasza o narodzeniu Jezusa Chrystusa, następnie schola wykonała kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Następnie ks. biskup złożył wszystkim zebranym najlepsze świąteczne życzenia. Każdy z nas mógł połamać się opłatkiem i złożyć życzenia nawzajem.

Tuż przed 18- tą przeszliśmy do refektarza na wigilijną kolację. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój, były kolędy oraz prezenty. Po kolacji udaliśmy się na kilka minut na aulę, by wysłuchać kolęd w wykonaniu naszego zespołu seminaryjnego. Był to ostatni punkt tego wieczora. Po koncercie każdy z nas mógł udać się na świąteczny wypoczynek, tak bardzo upragniony.

Wszystkim życzymy, by Chrystus rodził się w naszych sercach każdego dnia, a rodząc się przemieniał nas. Wesołych Świąt!