Propozycja Fundacji Małych Stópek* dla katechetów i księży pracujących w szkole.
  Pendrive prolife Przygotowaliśmy wyjątkowe materiały multimedialne na nośnikach pendrive. Są to zebrane według nas najlepsze filmy dostępne w internecie, które można wykorzystać wyłącznie do celów edukacyjnych. Każdy opatrzyliśmy komentarzem, który przygotowali pracownicy i wolontariusze Fundacji Małych Stópek. Filmy te z jednej strony są doskonałym podsumowaniem tematu wartości życia człowieka, nie tylko tego pełnosprawnego, ale również tego niepełnosprawnego, z drugiej zaś stanowią pierwszy krok do wejścia w nierzadko trudną dyskusję z uczniami na temat obrony życia. Filmy nie mają antyaborcyjnego charakteru ale są „dla życia”.
  Aplikacja -  towarzyszy w modlitwie i edukuje W ramach rozwoju filaru duchowego obrony życia, stworzyliśmy także jedyną w swoim rodzaju aplikację „Adoptuj Życie”, na telefon typu smartfon, która pełni funkcję mobilnego asystenta Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Jest to idealne rozwiązanie, które pozwala pogłębiać duchowe towarzyszenie omadlanemu, nienarodzonemu dziecku i zdobywać wiedzę o rozwoju prenatalnym człowieka. Aplikacja jest prosta w obsłudze i jest przeznaczona dla tych, którzy są w trakcie duchowej adopcji oraz dla tych, którzy dopiero ją zaczynają. Ulotka promująca Aplikację wykonana jest w atrakcyjnej i intrygującej formie telefonu komórkowego, szczególnie dla młodych ludzi. Posiada QR kod ułatwiający ściągnięcie jej na telefon użytkownika. Indywidualne, nieodpłatne (również, co do kosztów przesyłki) zamówienia pendrivów oraz ulotki wspomnianej aplikacji (w każdej ilości) przyjmujemy w Fundacji, pod adresem e-mail: zamowienia@fundacjamalychstopek.pl albo numerem telefonu: +48 791 138 902.
    * Fundacja Małych Stópek, prowadzona przez koordynatora działań pro-life na terenie archidiecezji szczecińsko – kamieńskiej, ks. Tomasza Kancelarczyka, jest organizacją pozarządową promującą wartość ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci, godność jego przekazywania oraz wartość rodziny. Działania Fundacji obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
www.dlazycia.info