Szczęść Boże !
Pandemia i zamknięcie kin były wielkimi ciosami dla naszej rozwijającej się dopiero działalności kinowej. Nie ma co ukrywać, że jej odbudowa będzie trudna, ale… nie można odpuścić ewangelizacji poprzez film. Nie można! Bo film to język świata.
Piszę o tym dlatego, że przy zachowaniu reguł bezpieczeństwa, możemy wrócić na duży ekran. Nareszcie!
  25 września w kinach będzie mieć miejsce premiera filmu „Wojtyła. Śledztwo”. José María Zavala, reżyser głośnej Tajemnicy Ojca Pio, miał osobiste powody, by zmierzyć się z wielką postacią papieża.
W 1981 roku jego ojciec poświęcił życie za Jana Pawła II… Zavala, 40 lat po tych wydarzeniach, stworzył niezwykłą biografię polskiego Papieża, a swoją opowieść zaczyna tam, gdzie inni biografowie ją… kończą.
Reżyser przesłuchuje świadków, których historie odkrywają siłę wstawiennictwa świętego papieża: mężczyznę, którego matka chciała zabić, dziewczynę będącą już „po tamtej stronie” czy niedoszłą samobójczynię, którą przed skokiem z wysokości powstrzymała… ręka Jana Pawła II.
To naprawdę ciekawe spojrzenie na świętego, który spotkał się z miliardem ludzi, i o którym już tak wiele zostało powiedziane. Czy możliwe jest, by powszechnej świadomości umknęło coś, co kryje się za jego publicznym wizerunkiem?
Zobacz trailer: http://www.rafaelfilm.pl/wojtyla-sledztwo 
  Oczywiście więcej informacji + naprawdę spora lista kin znajduje się tutaj »
A na koniec tego optymistycznego maila, zapraszam Cię na jeszcze bardziej optymistyczne  na internetowe spotkanie pt. “Nieustanne Pomnażanie”.
Będzie między innymi o tym...
  • jak w praktyce zrealizować wnioski z przypowieści o pomnażaniu talentów
  • jak wykorzystywać możliwości, które posiadamy (a o których nie wiemy lub boimy się ich użyć).
  • jak nie dać się życiowemu zastojowi i monotonii, które odbierają entuzjazm
Webinar jest darmowy, odbędzie się w najbliższy czwartek o 19:00.Kliknij tutaj, aby się zapisać: https://wlasciwytor.pl/webinar 

#NiechDziejąSięDobreRzeczy - Andrzej Sobczyk

Andrzej Sobczyk