Zaproszenie na VIII Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet

26 MAJA 2021
Krzysztof Zwoliński

Nie w maju, jak do tej pory, a w czerwcu po raz 8. kobiety diecezji łowickiej spotkają się na Diecezjalnej Pielgrzymce Kobiet. W sanktuarium Pani Suserskiej ponownie zawołają” „Zdrowaś, Maryjo!”, modląc się o ustanie pandemii, uzdrowienie duszy i ciała, i polecając tych, którzy każdego dnia walczą o życie, zdrowie i powrót do „normalności”.

12 czerwca w Suserzu (dekanat Żychlin) spotkamy się na VIII Diecezjalnej Pielgrzymce Kobiet, która odbędzie się pod hasłem: „Zdrowaś, Maryjo”. Marzeniem jest spotkanie w gronie kilkuset kobiet. Na tak wiele nie liczymy, mając na uwadze względy bezpieczeństwa, ale wierzymy, że tego dnia wszystkie będziemy blisko Niebieskiej Lekarki.

Program spotkania podamy w najbliższym czasie, ale już dziś możemy zapewnić, że nie zabraknie stałych elementów modlitewnego, kobiecego spotkania. W centrum, jak zawsze, będzie Eucharystia. Wysłuchamy także świadectw, konferencji. Będą z nami święte i błogosławione kobiety w relikwiach, które znajdują się na terenie naszej diecezji. Nowością będzie uwielbienie, podczas którego kapłani udzielą indywidualnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.

 

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl

Tekst i zdjęcie dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.

Podobne