Zaproszenie na promocję albumu o kościołach diecezji łowickiej

31 STYCZNIA 2011
Diecezja Łowicka zaprasza na konferencję prasową połączoną z promocją albumu Kościoły Diecezji Łowickiej. Nasze dziedzictwo, która odbędzie się 3 lutego 2011, o godz. 12.00 w Sali konferencyjnej Kurii Diecezjalnej Łowickiej. To ekskluzywne wydawnictwo otwiera świętowanie 20-lecia powstania diecezji łowickiej. Zawarte są w nim informacje i fotografie wszystkich kościołów z diecezji łowickiej. Poziom edytorski i graficzny Albumu powinien wzbudzić najwyższe uznanie i łaskawe przyjęcie u czytelników. W konferencji wezmą udział: wydawca, autorzy, konsultanci historyczni dzieła, a także Ks. Bp Ordynariusz i pracownicy kurii. Jest ona skierowana głównie do dziennikarzy i pracowników biur promocji i instytucji kulturalno-oświatowych, ale mogą w niej wziąć udział wszyscy zainteresowani. Spotkanie poprowadzi Ks. Piotr Karpiński, rzecznik prasowy diecezji łowickiej.

W programie:

• Zapowiedź tematu i powitanie gości – ks. Piotr Karpiński – Rzecznik prasowy diecezji łowickiej
  • Prezentacja serii wydawniczej – Marek Pawłowski – Wydawnictwo Studio Plus
  • Okiem historyka… – ks. dr Stanisław Poniatowski, autor Wstępu i konsultant historyczny
  • Pytania dziennikarzy
  • Słowo Księdza Biskupa Andrzeja F. Dziuby