Zaproszenie na Diecezjalny dzień pokutny dla strażaków

24 MARCA 2022
ks. Roman Sękalski

Strażacy Diecezji Łowickiej

25 marca 2022 roku obchodzić będziemy XXX-Iecie istnienia Diecezji Łowickiej, która została ustanowiona przez świętego Jana Pawła II w 1992 roku bullą Totus Tuus Poloniae populus. Jesteśmy również w przededniu najważniejszego czasu dla katolików — Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Śmierć Chrystusa na krzyżu, przez którą dokonało się zbawienie świata oraz zmartwychwstanie, to wydarzenia, które nadają sens całemu życiu chrześcijanina.

Dlatego też, przeżywając ten czas oczekiwania w skupieniu i modlitwie, serdecznie zapraszam całą rodzinę strażacką, w niedzielę 3 kwietnia 2022 r. o godz. 12.45 do kościoła pw. św. Kazimierza Królewicza w Łyszkowicach, na Wielkopostny Dzień Skupienia Strażak6w Diecezji Łowickiej.

ks. Jerzy Modelewski