Zaproszenie Biskupa Łowickiego na XI Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca

18 WRZEśNIA 2015
admin

„ Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię” (Mk 1,15)

Zaproszenie Biskupa Łowickiego na XI Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do
Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach

Drodzy Siostry i Bracia,
Czciciele Matki Bożej i miłośnicy modlitwy różańcowej,

Zbliża się miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane we wszystkich parafiach. Zachęcam Was do uczestniczenia w tych nabożeństwach. Zachęcam Was do odmawiania różańca w waszych domach. Zachęcam dorosłych, młodzież i dzieci. Zachęcam małżonków i całe rodziny. Weźcie do ręki różaniec i módlcie się razem z Maryją do Jezusa. Jest tyle spraw, które trzeba pilnie przedstawić Bogu. Jest tylu ludzi, których warto powierzyć opiece Najlepszej z Matek – Maryi.

Wspaniałą okazją, aby poczuć smak i moc wspólnej modlitwy różańcowej, będzie XI Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, na którą Was z całego serca zapraszam. Tegoroczna Pielgrzymka odbędzie się w sobotę, 3 października i będzie przebiegać pod hasłem: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.

Każda prawdziwa modlitwa prowadzi do skruchy serca i pokory. Każda szczera modlitwa otwiera wnętrze człowieka na prawdę i dobro obecne w Bożym Słowie, a to jest początkiem nawrócenia.

Przybądźcie do Domaniewic, aby razem się modlić. Przybądźcie do domu Matki, aby podczas wspólnej Eucharystii, modlitwy różańcowej i spotkania twarzą w twarz z Maryją w Jej cudownym wizerunku otworzyć szeroko serca i pozwolić Bogu na ich przemianę.

Oczekując naszego różańcowego spotkania z serca Wam błogosławię

+ Andrzej Franciszek Dziuba

Podobne