Zaproszenie Biskupa Łowickiego do modlitwy za II Synod Diecezji Łowickiej

15 MAJA 2026
Biuro prasowe

Biskup Łowicki Wojciech Osial kieruje do wiernych diecezji zaproszenie do modlitwy za II Synod Diecezji Łowickiej.

W liście Biskup zachęca kapłanów, osoby życia konsekrowanego, katechetów, członków wspólnot parafialnych oraz wszystkich wiernych do wspólnej modlitwy w intencji Synodu, pierwszych spotkań grup synodalnych oraz dobrych owoców tego czasu dla całej diecezji.

Zaproszenie należy odczytać w ramach ogłoszeń parafialnych na wszystkich Mszach świętych w niedzielę 17 maja 2026 roku.

Podobne