Zaproszenie Biskupa Łowickiego do modlitwy za II Synod Diecezji Łowickiej
Biskup Łowicki Wojciech Osial kieruje do wiernych diecezji zaproszenie do modlitwy za II Synod Diecezji Łowickiej.
W liście Biskup zachęca kapłanów, osoby życia konsekrowanego, katechetów, członków wspólnot parafialnych oraz wszystkich wiernych do wspólnej modlitwy w intencji Synodu, pierwszych spotkań grup synodalnych oraz dobrych owoców tego czasu dla całej diecezji.
Zaproszenie należy odczytać w ramach ogłoszeń parafialnych na wszystkich Mszach świętych w niedzielę 17 maja 2026 roku.