Wspólnota i duchowe przeżycia

24 MAJA 2024
Krzysztof Zwoliński

Po raz trzeci Punkt pomocy Barka działający przy parafii Miłosierdzia Bożego na Zadębiu, Punkt pomocy Arka z parafii NSNMP wraz z Fundacją Niebo Otwarte oraz Caritas z parafii św. Jakuba, zorganizowali w ogrodach przy ul. Senatorskiej w Skierniewicach majówkę dla swoich podopiecznych. Gospodarzem wydarzenia był ks. Jan Pietrzyk, proboszcz parafii św. Jakuba, który serdecznie powitał zebranych i wszystkim udzielił błogosławieństwa.

Spotkanie było doskonałą okazją do relacji, integracji i bliższego poznawania się, co sprzyjało budowaniu jedności wśród uczestników. Wspólne biesiadowanie i pieśni uwielbienia przy akompaniamencie zespołu Laudans wprowadziły wszystkich w radosny i pełen życzliwości nastrój.

W Majówce uczestniczyło ponad 70 osób, w tym podopieczni, wolontariusze z trzech punktów pomocy oraz organizatorzy. Nie zabrakło także kapłanów. Obok wspomnianego ks. Jana Pietrzyka, w spotkaniu uczestniczyli także: ks. Robert Kwatek, proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego na Zadębiu i ks. Adrian Czerwiński, wikariusz z parafii św. Jakuba.

 

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl

Tekst dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Zdjęcie: Archiwum Organizatorów