Warsztaty dla małżonków

28 WRZEśNIA 2020
Krzysztof Zwoliński

Po raz trzeci w diecezji łowickiej został zrealizowany projekt „Ja + Ty = My” autorstwa ks. Jarosława Szymczaka i Agnieszki Rogalskiej.

Warsztat poprowadził ks. Jarosław Szymczak, przy wsparciu par trenerskich. W warsztatach uczestniczyli także s. Alicja Świerczek, apostolinka, Ewa i Konrad Zakrzewscy, którzy przygotowują się do podjęcia roli trenerów, a także ks. Rafał Babicki, proboszcz parafii Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach, który od początku wspiera wydarzenie.

Miejscem spotkań była parafia Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach, gdzie 13 par poznawało 6 strategii i obszarów, które pozostawione same sobie mogą zakończyć się kryzysem, a pielęgnowane pozwalają, by miłość nie tylko trwała, ale jeszcze wzrastała, tak ażeby małżonkowie stawali się niejako jednym sercem i jedną duszą.

Program zakończyła Msza św., podczas której pary odnowiły przysięgę małżeńską.

Następne warsztaty dla małżeństw odbywać się będą 22 i 23 kwietnia w Skierniewicach.

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl

Tekst i zdjęcie dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.