Skierniewice. Strefa Mocy

5 LIPCA 2021
Krzysztof Zwoliński

Po raz pierwszy w diecezji łowickiej zagościła Strefa Mocy. Na tegorocznej trasie ewangelizacyjno-uwielbieniowej inicjatywy znalazły się Skierniewice. Konferencje i modlitwę poprowadził Witek Wilk.

Strefa Mocy stanęła na placu przy kościele. Przez dwa wieczory w parafii św. Józefa Oblubieńca NMP na Rawce modlono się, uwielbiano Boga, słuchano świadectw i koncertów. Głównymi ewangelizatorami byli Sylwia i Witek Wilkowie, którzy z czwórką swoich dzieci oraz prawie pięćdziesięcioosobową ekipą od lat ewangelizują w przestrzeni publicznej. Małżeństwo wspierali także inni świeccy ewangelizatorzy, którzy wraz ze Strefą Mocy podróżują po Polsce, by świadczyć o żywym Bogu. Spotkania rozpoczynały się bezpośrednio po wieczornej Mszy św., a kończyły błogosławieństwem, którego udzielał ks. Adam Kwaśniak, proboszcz parafii.

Ewangelizator podczas spotkania na Rawce przyznał, że był świadkiem wielu cudów, jakie dokonały się za sprawą Boga. Zachęcała też do budowania wiary, codziennego karmienia się słowem Bożym i zaufania Bogu.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl