Skierniewice. Rekolekcje rozpalania wiary

17 STYCZNIA 2022
Krzysztof Zwoliński

Przez dwa dni słuchali słowa Bożego, umacniali wiarę, prosili o światło Ducha i uwielbiali Tego, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Nawrócenia, uzdrowienia, (s)pokój serca – to owoce dwudniowych rekolekcji prowadzonych przez ks. Krzysztofa Kralkę SAC w parafii św. Jakuba w Skierniewicach.

Rekolekcje przebiegały pod hasłem: „Rozpal swoją wiarę” i zrodziły się z inicjatywy wspólnot Apostoł, Studnia Jakuba i parafii św. Jakuba w Skierniewicach. To jedna z nielicznych inicjatyw w diecezji, gdy rekolekcje nie są w ramach nauk adwentowych, wielkopostnych czy misji.

W poniedziałek i wtorek – 10 i 11 stycznia – świątynia w centrum miasta wypełniona była po brzegi wiernymi. Wskazówek, rad i przede wszystkim przykładów z Pisma Świętego udzielał ks. Kralka SAC, pallotyn, który po swoim nawróceniu wstąpił do seminarium pallotyńskiego.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl