Randka Małżeńska”. Łowicz

29 STYCZNIA 2018
Damian Pietrzak

Dwie łowickie parafie organizują w niedzielę 11 lutego spotkania dla par małżeńskich w formie zaaranżowanej randki. Trwają zapisy. Są jeszcze wolne miejsca.

Tak jak rok temu parafia Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu we współpracy z Zespołem Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Łowiczu i II LO im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu zapraszają na wydarzenie pt. „Randka Małżeńska”. Rozpocznie się od Mszy św. o 15.00 w kościele parafialnym. Następnie w sali konferencyjnej II LO odbędzie się koncert zespołu Jedno Ciało. Przewidziano też ciepły posiłek i co jest nowością – zabawę taneczną. W związku z tym wpisowe od pary małżeńskiej wynosi 100 zł. Zaproszenia są do odbiory w zakrystii. Wzięcie zaproszenia jest równoznaczne z potwierdzeniem obecności.
Tego samego dnia na podobne wydarzenie zaprasza parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na łowickiej Korabce. Tu też randka rozpocznie się od Mszy św., która sprawowana będzie o 18.00 w świątyni parafialnej. Po Eucharystii w sali teatralnej plebanii przewidziano projekcję filmu fabularnego o małżeństwie oraz słodki poczęstunek. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc małżonkowie proszeni są o potwierdzenie obecności poprzez wpisanie na listę  Zapisy przyjmowane są w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.
Więcej o wydarzeniu na stronie internetowej „Gościa Niedzielnego„.