Randka małżeńska

22 LUTEGO 2023
Krzysztof Zwoliński

Po dwuletniej przerwie 19 lutego w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Łowiczu 10 par uczestniczyło w czwartej edycji randki małżeńskiej organizowanej przez parafię.

W Łowiczu małżeńskie spotkanie rozpoczęło się Mszą św. Eucharystii przewodniczył ks. Roman Sękalski. W homilii pytał o pierwsze randki, o budzącą się miłość i podejmowaną decyzję, by resztę życia spędzić razem. Kaznodzieja przekonywał, że małżeństwo nie może być zbudowane na egoizmie, na tym, aby tylko mnie było dobrze i wygodnie z kimś, ale na miłości, na chęci dawania siebie drugiej osobie.

Po Mszy św. uczestnicy randki udali się do restauracji Polonia w Zaciszu, gdzie przy zapalonych świecach i nastrojowej muzyce spędzili ze sobą romantyczny wieczór.

Tekst dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Zdjęcie: Archiwum parafii na Korabce

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl