Półkolonie z SALOSEM w Woźniakowie

20 LIPCA 2018
E. K.
Zakończył się trzeci turnus zorganizowany przez SL SALOS „Róża Kutno” w Woźniakowie. Udział wzięło udział 150 dzieci, które miały okazję zwiedzać Łódź, Centrum Nauki i Techniki w EC1, wziąć udział w spektaklu teatralnym „Dobre Przypowieści”, grach i zabawach na boisku sportowym, również wyjazd na Aquapark Kutno.
Otrzymaliśmy wsparcie finansowe od Miasta Kutno, Wojewody Łódzkiego. Dziękujemy Salezjanom Współpracownikom za codzienne przygotowywanie kanapek, natomiast Paniom z kuchni Domu Rekolekcyjnego za pomoc w przygotowaniu II śniadania i przygotowywane napoje. Animatorom Oratorium za poświęcony czas, realizację programu i opiekę wychowawczą nad dziećmi. Dziękujemy ks. Henrykowi i ks. Piotrowi.