Pielgrzymka śladami św. s. Faustyny Kowalskiej
Wierni z parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach, wraz z ks. proboszczem Robertem Kwatkiem, 9 maja udali się na pielgrzymkę do Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. Faustyny Kowalskiej w Świnicach Warckich. Uczestnicy pielgrzymki tego dnia odwiedzili również Archikolegiatę w Tumie, Łęczycę oraz Uniejów (wraz z Bazyliką Mniejszą, w której znajduję się grób bł. Bogumiła).
Wspólne pielgrzymowanie było możliwością poznania historii życia s. Faustyny Kowalskiej oraz szansą do zgłębienia tajemnicy miłosierdzia Bożego, które zajmuje szczególne miejsce w życiu każdego chrześcijanina i wiernych par. pw. Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach.
Tekst i zdjęcia: ks. Szymon Smółka




