Piękny jubileusz Parafianki

8 SIERPNIA 2022
ks. Łukasz Antczak

27 lipca 2022r. w Par. „ Bożego Ciała” w Orłowie spotkaliśmy się na Mszy Św. w intencji Pani Józefy Czarneckiej parafianki, która tego dnia świętowała swoją setną rocznicę urodzin. Pani Józefa ma dużą rodzinę, wychowała cztery córki, doczekała się trzynastu wnucząt, dwudziestu prawnucząt i sześcioro praprawnucząt. Jak na swój wiek czuję się dobrze, opiekuję się Nią córka Jadwiga. Po Mszy Św. wszyscy obecni oprócz modlitwy złożyli Pani Józefie najserdeczniejsze życzenia.

Życzenia Ks. Proboszcza: Z okazji Twoich urodzin Droga Pani Józefo Czarnecka życzę Ci, aby Bóg prowadził Cię przez resztę Twego życia, żebyś na swej drodze spotykała samych dobrych ludzi, a to, co złe omijało Cię z daleka. Niech Twoje życie kwitnie  i nabiera barw, a Ty pozostawaj sobą i nigdy się nie poddawaj w dążeniu do swoich celów. Niech nigdy nie zabraknie Ci miłości i ciepła, a każdy dzień niech będzie dla Ciebie przygodą. Wszystkiego najlepszego i następnych stu lat życia życzy Ks. Grzegorz Kucharewicz Proboszcz.