Organizacja obchodów Uroczystości Wszystkich Świętych w Rawie Mazowieckiej

29 PAźDZIERNIKA 2020
Krzysztof Zwoliński

Informacja dla nawiedzających groby  na cmentarzu parafialnym w Rawie Mazowieckiej

Uroczystość Wszystkich Świętych  – 01.11.19.

Msza św. w kaplicy cmentarnej – godz. 12.00

Po tej Mszy św. procesja po cmentarzu wraz z modlitwą za zmarłych (wypominki jednorazowe) – zakończy się przy krzyżu na nowej części cmentarza.

Msze św. w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Poczęcia NMP będą o godz.: 7.00, 8.45, 10.00,  i 18.00

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych  02.11.19.

Msze św. w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Poczęcia NMP o godz.: 7.00 i 18.00 (Msza listopadowa za zmarłych)

Msza św. w kaplicy cmentarnej:  8.00 (po niej będzie procesja po cmentarzu połączoną z modlitwą za zmarłych – wypominki jednorazowe)

Wszystkich naszych wiernych zmarłych polecajmy w modlitwach pamiętając, że tylko w taki sposób możemy wspierać tych, którzy oczekują na pełnię radości w niebie !!!

Wypominki można zamówić na cmentarzu lub w parafii

Tekst: ks. Bogumił Karp