NIEDZIELA PALMOWA I KONKURS PALM w Rawie Mazowieckiej

27 MARCA 2018
Janusz Szwarocki

Już kolejny raz został przygotowany w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej konkurs dla dzieci na najwyższą palmę oraz tę najładniejszą. Ponad 6 metrową palmę zdobioną hasłem tego Roku Duszpasterskiego: „Zostaliśmy napełnieni Duchem Świętym” przygotował rodzina Państwa Sielskich z ul. 1 Maja (Agnieszka i Jarek oraz Szymon i Michał) a jury konkursowe jako najpiękniejszą wybrało palmę przygotowaną przez Marysię Gołota. Były też nagrody za drugie i trzecie miejsce ale również każde dziecko (a było ich bardzo wiele) otrzymało coś słodkiego. Dziękujemy Szanownemu Jury: pani Ani Dębskiej, p. Renacie Firek i ks. Pawłowi.
Bardzo pragniemy podziękować panu Adamowi Dębskiemu z Leopoldowa, który na dzisiejszy wjazd Jezusa do Jerozolimy podczas Mszy św. o 11:30 przyprowadził kucyka. Naśladując Jezusa wjechał na nim pod kościół ks. Paweł wzbudzając dużo radości i uśmiechu. Po Mszy św. również i dzieci mogły choć na chwilkę zasiąść na dzielnym rumaku.

PS. Więcej zdjęć na naszym FB   https://www.facebook.com/rawaduzykosciol/