Msza św. dla Urzekających

22 LISTOPADA 2019
Krzysztof Zwoliński

W święto Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w kaplicy parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach odbyła się pierwsza w mieście Msza św. dla kobiet z projektu Urzekajaca.pl.

Modlitewne spotkanie kobiet rozpoczęło się od adoracji Najświętszego Sakramentu. Przybyłe niewiasty, wpatrując się w Jezusa Eucharystycznego, powierzały swoje życie, rodziny Bogu. Po adoracji panie uczestniczyły w Eucharystii, której przewodniczył ks. Rafał Babicki, proboszcz parafii, duszpasterz Urzekających. W homilii kapłan wskazał kobiety, które mogą być dla nich autorytetami – św. Joannę Berettę-Mollę i bł. Natalię Tułasiewcz. Po Mszy św. kobiety spotkały się na plebanii na „urzekającej kawie”. Niewiasty wyraziły chęć udziału w dalszych kawach, które odbywają się w restauracji „Dworek” i we wspólnych Eucharystiach.

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.