Modlimy się za kapłanów

11 STYCZNIA 2021
Krzysztof Zwoliński

Odnowa w Duchu św. „Nadzieja” działająca przy parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Maz. zaprosiła wiernych do modlitwy za swoich duszpasterzy. W ostatnią niedzielę (10.01.2020) po każdej Mszy św. jej członkowie rozdawali przed kościołem obrazki z Matką Bożą Kapłańską oraz z tekstem modlitwy za kapłanów. Każdy kto chciał podjąć modlitwę za posługujących w parafii księży mógł wziąć taki obrazek, zobowiązując się jednocześnie do codziennej modlitwy przez cały rok w intencji wskazanego na obrazku księdza.

Po raz pierwszy podjęto tę inicjatywę podczas ostatniej pasterki, ale ponieważ zabrakło wtedy tych obrazków stąd została ona powtórzona w niedzielę Chrztu Pańskiego.

Więcej informacji o inicjatywie można znaleźć na:

www.modlitwazakaplana.pl

Zaś informacje o grupie Odnowy są na: www.parafia.rawa-maz.pl/odnowa-w-duchu-swietym

Tekst i zdjęcia: ks. Bogumił Karp