Majówka w parafii

24 MAJA 2023
Krzysztof Zwoliński

W ogrodzie przy plebanii parafii św. Jakuba Apostoła w Skierniewicach odbyła się II Majówka dla podopiecznych parafialnej Caritas oraz punktów pomocy potrzebującym Arka, działającego przy parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, i Barka, który od lat funkcjonuje przy parafii Miłosierdzia Bożego na Zadębiu.

Podobnie jak w roku ubiegłym, przybyłych powitał proboszcz parafii ks. Jan Pietrzyk. Późniejsze spotkanie poprowadzili świeccy zaangażowani w pomoc potrzebującym. W spotkaniu uczestniczyli również członkowie Fundacji „Niebo Otwarte”, grupa ewangelizatorów 72, a także muzycy, którzy śpiewem uwielbiali Boga. W organizację aktywnie włączyli się także podopieczni, serwując posiłki.

Tekst i zdjęcie dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl