Integracja na rowerach i przy wiosłach

2 SIERPNIA 2021
Krzysztof Zwoliński

W czwartek 29 lipca odbył się spływ kajakowy, zorganizowany przez ks. Rafała Banasiaka, proboszcza parafii św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy w Kiernozi.

W spływie przyjaźni i integracji wzięły udział 32 osoby. Trasa wiodła z Łowicza do Bednar. Zorganizowanie wspólnego odpoczynku, tym razem w kajakach, to kolejna inicjatywa, z jaką wyszedł nowy proboszcz parafii w Kiernozi.

Pierwszą był I Rowerowy Rajd Parafialny, zorganizowany 13 lipca, w odpust parafialny św. Małgorzaty. Inicjatywa spotkała się z ciepłym przyjęciem i bardzo dużym odzewem. W rowerowej wyprawie wzięło udział ponad 200 osób.

Po pierwszym integracyjnym sukcesie kapłan zaproponował kolejną formę wspólnego spędzenia czasu – spływ kajakowy.

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl

Tekst dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Zdjęcie: Archiwum parafii w Kiernozi