„GENESIS”

26 KWIETNIA 2018
Janusz Szwarocki

Ukazał się pierwszy numer gazetki „GENESIS”

W minioną niedzielę nasza młodzież rozprowadzała przed kościołem pierwszą gazetkę parafialną.

Gazetka parafialna „Genesis” to miesięcznik, który powstał z inicjatywy wspólnoty młodzieżowej Genesis, działającej przy naszej parafii. Gazetka porusza wiele ciekawych zagadnień z życia Kościoła tak powszechnego jak i lokalnego. Nie brakuje także informacji dotyczących liturgii, świętych oraz różnorodnych tradycji. Gazetka ma także uczyć i bawić, dlatego można w niej znaleźć także pouczające opowiadania oraz konkursy dla dzieci oraz młodzieży.

Życzymy młodym, debiutującym Redaktorom wielu darów Ducha Świętego, aby inspirował ich do nieustannego rozwoju, umacniał wiarygodność i prawdę w pisaniu artykułów oraz dodawał sił w podejmowaniu nowych wyzwań.