Domaniewice. Zaśpiewają kolędę w najbliższą niedzielę

25 STYCZNIA 2023
Krzysztof Zwoliński

Po raz 5. w parafii św. Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach, z inicjatywy parafialnej wspólnoty Ruchu Światło-Życie, odbędzie się koncert „Zaśpiewajmy kolędę…”. To odpowiedź na prośby wiernych, którzy kolędowanie traktują jak tradycję, a chętnych, by grać i śpiewać – nie brakuje.

Kolędowanie stało się już tradycją, choć skład zespołu nieco się zmienia. Z drugiej strony, na tę specjalną okazję niektórzy potrafią przyjechać z różnych stron diecezji łowickiej i archidiecezji łódzkiej. Wśród wykonawców znajdują się obecni i byli członkowie parafialnej scholi, a także zaprzyjaźnieni muzycy z zespołu Contra Banda.

W najbliższą niedzielę 29 stycznia o 16.30 sprawowana będzie Msza św., po której nastąpi kolędowanie.

Tekst  dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Zdjęcie: Sebastian Adamczyk

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl