„Brzydkie kaczątko” na Korabce
Z okazji dnia dziecka 1 czerwca (Nie)Zwykły Teatr na Korabce wystawił spektakl dla dzieci pt. „Brzydkie kaczątko”.
O godz. 17:00 w sali teatralnej przy kościele parafialnym rozpoczęło się przedstawienie, na które przybyły dzieci z całymi rodzinami, wypełniając salę. Oprócz fabuły baśni znanej każdemu dziecku, atrakcją dla najmłodszych były barwne, dopracowane kostiumy aktorów oraz dekoracje. Całe przedstawienie zostało wyreżyserowane tak, aby dzieci ani przez chwilę się nie nudziły. Po około 20 minutach samego spektaklu część aktorów w rytm muzyki zeszła ze sceny, aby wraz z najmłodszymi bawić się i tańczyć.
Na zakończenie dzieci mogły wejść na scenę i zrobić pamiątkowe zdjęcie z bohaterami „Brzydkiego kaczątka”.
Spektakl będzie można zobaczyć jeszcze raz w niedzielę 7 czerwca o godz. 17:00.
Tekst i zdjęcia: Krzysztof Zwoliński



















