XIX GP LSO o Puchar Biskupa Łowickiego (Kategoria Ministrant)

2 MAJA 2023
Krzysztof Zwoliński
W sobotę 29 kwietnia br. w Hali Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 na ul. Powstańców 12 w Łowiczu miał miejsce ostatni turniej w ramach XIX GP LSO w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Biskupa Łowickiego, tym razem w Kategorii „Ministrant” (Roczniki: 2011 i młodsi). W Mistrzostwach Diecezji wystąpiło 6 parafii. Po rozegraniu 30 meczów tak wyglądały ostateczne rozstrzygnięcia:
1. Parafia Bednary (Puchar Biskupa Łowickiego).
2. Parafia Słupia (Puchar Burmistrza Miasta Łowicz)
3. Parafia Św. Wawrzyńca w Sochaczewie (Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego)
4. Parafia Nowe Miasto nad Pilicą (Puchar Starosty Łowickiego)
5. Parafia Św. Jadwigi w Kutnie (Puchar Sponsorów).
6. Parafia Maków (Puchar Organizatorów).
Najlepszy Strzelec (Nagroda „Gościa Niedzielnego”): Michał Marat (Parafia Słupia)
Najlepszy Bramkarz (Nagroda Starosty Łowickiego): Adam Urbanek (Parafia Bednary)
Najlepszy Zawodnik (Nagroda „Radia Victoria”): Wojciech Zaraś (Parafia Nowe Miasto nad Pilicą)
Nagrody w imieniu zaproszonych Fundatorów i Sponsorów wręczali: Ks. Adam Matysiak – Ekonom Diecezjalny, Pan Henryk Znajdek – Prezes Firmy „Hewax”, Ks. Łukasz Blados – Wikariusz Parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu, któremu zarazem dziękujemy jako gospodarzowi turnieju za pomoc przy jego organizacji oraz Redakcje Mediów.
Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się swoją pomocą do organizacji XIX GP LSO o Puchar Biskupa Łowickiego.
Szczególne podziękowania kierujemy do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu, Firmy Hetman w Bedlnie, Firmy Hewax oraz Pani Moniki Młodzik i Pana Dariusza Skoczylasa.
—————————–
Ks. Sebastian Antosik