XII Diecezjalne Czuwanie w intencji powołań

Kochana Młodzieży Diecezji Łowickiej,
Szanowni: Panie Katechetki i Panowie Katecheci,
Przewielebni Księża i Czcigodne Siostry Zakonne,

W Jubileuszowym Roku Miłosierdzia bardzo gorąco zapraszam każdą i każdego z Was do wzięcia osobistego udziału w XII Diecezjalnym Czuwaniu w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

Hasłem tegorocznego spotkania modlitewnego będą słowa: „BOGACI MIŁOSIERDZIEM”, zaś miejscem jedyny na terenie diecezji łowickiej kościół parafialny pw. Miłosierdzia Bożego, znajdujący się w Skierniewicach, przy ul. Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej 1.

Wspólnie z Księdzem Proboszczem Parafii, ks. Janem Rawą, Siostrami Apostolinkami i Wspólnotą Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu zapraszam Was w tym jubileuszowym czasie miłosierdzia do Skierniewic.

Przybądźcie do skierniewickiego kościoła pw. Miłosierdzia Bożego, w sobotę, dnia 16 kwietnia 2016 roku, na godz. 19.00.

Z nadzieją na owocne spotkanie w blasku miłości miłosiernej

+ Andrzej Franciszek Dziuba