XI Czuwanie Modlitewne w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego

17 KWIETNIA 2015

Drodzy Bracia w Kapłaństwie,
Osoby życia konsekrowanego, kochana Młodzieży
i Wszyscy, którzy modlicie się o dar nowych powołań dla Kościoła Łowickiego,

Z radością pragnę zaprosić Was na XI Czuwanie Modlitewne w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego, które odbywa się zawsze w sobotę poprzedzającą IV Niedzielę Wielkanocną, Niedzielę Dobrego Pasterza. Ponownie zgromadzimy się, aby prosić o dar nowych i świętych powołań do służby w Kościele. W tym roku będzie to szczególna okazja, aby razem dziękować Bogu za dar życia konsekrowanego i otoczyć modlitwą osoby konsekrowane naszej diecezji.

Tym razem zapraszam Was do Sochaczewa, do Parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, 25 kwietnia 2015 roku o godzinie 19.00. Hasło towarzyszące naszej modlitwie będzie brzmiało: „Poświęceni Tobie”.

Razem będziemy odkrywali Piękno Chrystusa Czystego, Ubogiego i Posłusznego obecnego w Ewangelii, Proroctwie życia osób poświęconych Bogu i Nadziei, którą niosą współczesnemu światu. Wysłuchamy świadectw osób dla których czystość, ubóstwo i posłuszeństwo stały się stylem życia. Będziemy wspólnie Adorować Jezusa Eucharystycznego. Po modlitwie będzie czas na spotkanie pomiędzy nami i poczęstunek.

Zatem oczekuję na Was w Sochaczewie z nadzieją wspólnej refleksji i modlitwy.

+Andrzej Franciszek Dziuba