X Piesza Pielgrzymka Katechetów i Nauczycieli Diecezji Łowickiej do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Mąkolicach – „Posłuszni woli Twojej”

12 WRZEśNIA 2009
Zapraszamy wszystkich katechetów i nauczycieli z terenu całej diecezji łowickiej na pielgrzymkę, podczas której będziemy mieli okazję do wspólnej modlitwy i refleksji nad naszą apostolską misją w zmieniającym się świecie, a także poznania kościołów, w których szczególną cześć odbiera  Matka Boża.

Trasa: Piątek (kościół parafialny) – Mąkolice Sanktuarium MB Fatimskiej (11 km).

Odjazdy autokarów do parafii w Piątku:

Kutno: 8.15 – kościół św. Wawrzyńca (dekanaty: Kutno – św. Wawrzyńca, Kutno – św. Michała Archanioła, Krośniewice, Żychlin)
Skierniewice: 7.30 – kościół św. Jakuba (obydwa dekanaty skierniewickie)
Rawa Mazowiecka: kościół Niepokalanego Poczęcia NMP (dekanaty: Rawa Mazowiecka, Biała Rawska, Lubochnia, Nowe Miasto)
Żyrardów: 7.00 – kościół M. B. Pocieszenia (dekanaty: Żyrardów, Wiskitki, Mszczonów)
Łowicz: 8.15 katedra – parking (dekanaty: Łowicz – Katedra, Łowicz – Św. Ducha, Głowno, Sanniki)
Sochaczew: 7.30 – kościół św. Wawrzyńca (wszystkie dekanaty sochaczewskie)
Łęczyca: – 8.30 – kościół św. Andrzeja (dekanat łęczycki).

Różaniec: katecheci parafii św. Andrzeja w Łęczycy.
Modlitwa poranna: katecheci parafii Świętej Trójcy w Piątku.

Rozpoczęcie pielgrzymki w kościele Świętej Trójcy w Piątku o godzinie 9.15. Zapisy do dnia 21 września 2009 pod numerem telefonu: (046) 830 07 82.