X Grand Prix Diecezji Łowickiej Ministrantów i Lektorów o Puchar Biskupa Łowickiego w Piłce Nożnej Halowej

24 SIERPNIA 2013
Już dziś zapraszamy na X Jubileuszowe GP Diecezji Łowickiej. Wszystkie Chętne parafie pragnące wystąpić w tegorocznych rozgrywkach bardzo proszę o zgłaszanie swojego uczestnictwa do 15 września na adres:.

W tym roku również w związku z 400-leciem istnienia kościoła farnego w Rawie Mazowieckiej odbędzie się dodatkowy jubileuszowy turniej halowy. Serdecznie na niego zapraszamy w pierwszej kolejności ubiegłorocznych finalistów. Liczba miejsc jest ograniczona: kategoria open 7, gimnazjum 8 i podstawówka 8. Zgłoszenia prosimy nadsyłać na powyższy adres mailowy oraz . Osobą odpowiedzialną za turniej jest p. Michał Wieczorek, u którego można uzyskać szczegółowe informacje na temat tego turnieju. Nr telefonu 603-833-868.